NE SELITE, SUPER APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion2170

 • 111.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
shitje

NE SELITE, SUPER APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion2170

5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • 111.000€

Details

 • Price: 111.000€
 • Size: 79 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE SELITE, SUPER APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion2170

Prane Xhamise ne Selite, shitet apartament 2+1+2, si mundesi ideale per banim ose investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te njeres prej godinave te kompleksit dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes, dy dhomat e gjumit, dy tualetet dhe veranda (sip. 53,45m2). Kompleksi është i organizuar me dy kate parkimi nëntoke, kati përdhe dedikuar totalisht ambjenteve të biznesit. Mbi te zhvillohen 6 kate banimi. Disa nga benefitet e kompleksit janë: fasadë e veshur me termoizolim, sistem kapot; dritare me dopjo xham me mbushje me gaz për minimizimin e zhurmave dhe termoizolim; izolim akustik ne ndarjet ndërmjet apartamenteve; sistem i përgatitur i ngrohjes qëndrore. Oborri i brendshem hapesire e plotesuar me stola dhe gjelberim, në pjesën e pasme të kompleksit, pjesa veri-lindore e tij. Ndertimi aktualisht eshte ne faze suvatimesh. Zona njihet per intensitetin e ulet te ndertimeve ku kryesisht mbizoterojne vilat private 2 deri 4 kateshe edhe per faktin qe ofron ajer te paster, gjelberim, siguri dhe komunitet familjar. Gjithashtu vendodhja ofron akses direkt ne rruget kryesore si dhe ne autostrade. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500!

https://billionrealty.al/property/6550/ne-selite-super-apartament-2-1-2-per-shitje-billion2170.html

 • Address Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate