NE SELITE, SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE! ID: Billion2559

 • 128.000€
, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
shitje
, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • 128.000€

Details

 • Price: 128.000€
 • Size: 136 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE SELITE, SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE!
ID: Billion2559

Ne Selite ofrojme super apartament 2+1+2 per shitje! Vendodhja unike ne zemer Te Selites, ne nje zone me intensitet te ulet ndertimi ku kryesisht mbizoterojne vilat private 2 deri ne 4 kate, zone gjithashtu me shume gjelberim, ajer te paster, akses te shpejte ne rruget kryesore dhe ne autostrade, siguri dhe komunitet familjar e ben kete apartament ideal per te jetuar! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri, ka siperfaqe totale 136m2 dhe orientim Lindje-Perendim. E vecanta e ketij apartamenti qendron ne planimetrine shume te rregullt dhe organizimin i cili ben ndarjen e zones se ndenjes dhe asaj te fletjes. Apartamenti organizohet ne sallonin kryesor se bashku me kuzhinen te cilet kane edhe dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit te cilat kane te dyja dalje ne ballkonin e perbashket dhe ajo matrimoniale ka edhe tualet, dhe tualetin kryesor. Prona ofrohet e mobiluar sic duket ne foto dhe pajisjet elektroshtepiake jane te markave me te njohura ne treg. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione kontaktoni ne +355692033500!

https://billionrealty.al/property/8235/ne-selite-super-apartament-2-1-2-ne-shitje-billion2559.html

 • Address Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate