NE SELITE SHTEPI PRIVATE NE SHITJE! ID: Billion546

 • 165.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

NE SELITE SHTEPI PRIVATE NE SHITJE! ID: Billion546

5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 165.000€

Details

 • Price: 165.000€
 • Size: 400 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE SELITE SHTEPI PRIVATE NE SHITJE!
ID: Billion546
Shitet shtepi private ne Selite! Shtepia eshte dy kateshe, vetem kati i dyte eshte i perfunduar dhe ka mundesi ndertimi deri ne kater kate. Ka nje siperfaqe trualli 400 m2 dhe ndertim 130m2.Orientim lindje-jug-perendim. Shtepia eshte e organizuar ne nje dhome ndenjeje se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Oborri eshte i gjelberuar ku jane mbjelle peme frutore. Ndodhet shume afer unazes se madhe, ku mund ti gjesh te gjitha fasilitetet e nevojshme per jetese. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/1887/ne-selite-shtepi-private-ne-shitje-billion546.html

 • Address Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate