NE SELITE KAT VILE PER QIRA ! ID: Billion1134

 • 750€
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

NE SELITE KAT VILE PER QIRA ! ID: Billion1134

5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 750€

Details

 • Price: 750€
 • Size: 135 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE SELITE KAT VILE PER QIRA !
ID: Billion1134

Ofrojme kate vile 3+1 per qira te ne Selite .Zona eshte kthyer ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu,ajer te paster, qetesi,pamje te mrekullueshme nga Tirana.Ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode duke perfshire ketu,supermarkete,dyqane,lokale,farmaci etj.Vila ndodhet e pozicionuar ne nje lagje shume te mire e rrethuar me vila dhe me nje strukture shume te regullt , dhe ka nje siperfaqe totale prej 135 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne menyre te rregullt,kati i viles eshte i organizuar me dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen,ne tre dhomat e gjumi dhe 1 tualet.Kati i viles jepet i pa mobiluar duke u lene keshtu mundesi qirramaresit te bej mobilimin qe deshiron pasi eshte nje mundesi shume e mire bisnesi dhe banimi .ka dy vende parkimi dhe ka nje super pamje relaksuese perpara pasi ka nje oborr me lulishte . Per me shume infromacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone kontaktoni : +355692033500

https://billionrealty.al/property/3537/ne-selite-kat-vile-per-qira-billion1134.html

 • Address Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate