NE SAUK VILE E BASHKENGJITUR PER SHITJE!  Billion2638

 • 685.000€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
2 Qyteti Studenti / Sauk, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 685.000€

Details

 • Price: 685.000€
 • Size: 400 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE SAUK VILE E BASHKENGJITUR PER SHITJE!  Billion2638

Shitet Vila ne Sauk me 450 m2 truall dhe 400 m2 siperfaqe ndertimi. Vila eshte e perbere nga nje soxhorno, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Kati i pare eshte i perbere nga nje sallon i madh,nje kuzhine madhe; nje tualet dhe nje ballkon. Kati i dyte eshte i perbere nga tre dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Vila ka edhe nje garazh bashke me nje depo. Vila eshte e veshur me termoizolim (kapote) dhe me dritare dopjo xham me grila veneciane. Ka sistem ngrohje kondicioner. Ndodhet ne nje zone larg zhurmave te qytetit dhe te ofron qetesine e nevojshme per nje jete sa me komode. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/property/8492/ne-sauk-vile-e-bashkengjitur-per-shitje-billion2638.html

 • Address Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate