NE SAUK VILE 4 KATESHE, PER QIRA! ID: Billion988

 • 3.000€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

NE SAUK VILE 4 KATESHE, PER QIRA! ID: Billion988

2 Qyteti Studenti / Sauk, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 3.000€

Details

 • Price: 3.000€
 • Size: 700 m²
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE SAUK VILE 4 KATESHE, PER QIRA!
ID: Billion988
Ne Sauk vile 4 kateshe per qira. Vila ka nje siperfaqe trualli 400m2, siperfaqe gjurme 150 m2 dhe nje sipefaqe totale ndertimi 700m2. Eshte e organizuar me 2 hyrje simetrike dhe nje oborr te mirembajtur. Vila eshte e pershtatshme per 3 familje ku kati perdhe, i pare dhe i dyte eshte ndare ne 2 pjese me 2 hyrje te vecanta simetrike. Ato jane te organizuara ne katin perdhe me nje garazh nje hapsire depoje dhe nje tualet, ne katin e pare organizohet me nje sallon dhe kuzhine te perbashket nje dhome gjumi nje tualet, nje ballkon dhe shkallet e brendshme, kati i dyte organizihet me nje holle ,tre dhoma gjumi dy tualete dhe dy ballkone. Kati i trete eshte i organizuar ne nje hapsire ne te cilen nuk kane perfunduar punimet e brendeshme. Aksesimi behet si nga shkallet e brendeshme dhe nga ashensori personal qe te con dhe ne tarrace. Secila hyrje ka nje siperfaqe neto 150m2 gjithashtu kane dhe 150m2 siperfaqe qe perdoret per garazhd dhe depo. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin. 0692033500
https://billionrealty.al/property/3037/ne-sauk-vile-4-kateshe-per-qira-billion988.html

 • Address Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate