NE RRUGEN FORTUZI, APARTAMENT PER SHITJE !! ID: Billion509

 • 95.000€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

NE RRUGEN FORTUZI, APARTAMENT PER SHITJE !! ID: Billion509

9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE RRUGEN FORTUZI, APARTAMENT PER SHITJE !!
ID: Billion509
Shitet apartamenti 2+1 i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes , ne Rrugen Fortuzi. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim ,te nje pallati te ri te miradministruar . Eshte i organizuar ne nje ambient qendrimi dhe gatimi te perbashket me dalje ne ballkon e cila eshte e modifikuar si verande , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.Apartamenti ka nje mobilim bashkohor, modern dhe ofron nje jetese shume komode.Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nder zonat me te kerkuara dhe te preferuara te Tiranes pasi ndodhet shume prane qendres, dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone me kontaktoni!0692033500
https://billionrealty.al/property/1810/ne-rrugen-fortuzi-apartament-per-shitje-billion509.html

 • Address Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate