NE RRUGEN E KAVAJES, APARTAMENT 2+1 PER QIRA !! ID: Billion535

 • 340€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

NE RRUGEN E KAVAJES, APARTAMENT 2+1 PER QIRA !! ID: Billion535

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 340€

Details

 • Price: 340€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE RRUGEN E KAVAJES, APARTAMENT 2+1 PER QIRA !!
ID: Billion535
Jepet me qira apartamenti i ndodhur ne zonen e Ish Parkut te Autobuzave. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri , te mireadministruar me ashensor . Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80m2 dhe organizohet nga nje sallon se bashku me kuzhinen , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet . Ka nje mobilim bashkekohor dhe ndodhet ne nje zone e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese shume komode. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/1863/ne-rrugen-e-kavajes-apartament-2-1-per-qira-billion535.html

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate