NE RRUGEN E ELBASANIT, JEPET AMBIENT ZYRASH ME QIRA !!! ID: Billion494

 • 1.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

NE RRUGEN E ELBASANIT, JEPET AMBIENT ZYRASH ME QIRA !!! ID: Billion494

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE RRUGEN E ELBASANIT, JEPET AMBIENT ZYRASH ME QIRA !!!
ID: Billion494
Jepet me qira ambienti komercial me nje siperfaqe prej 150m2, ne rrugen e Elbasanit. Ambienti organizohet nga 3 dhoma (ambiente) nje sallon te bollshem ,dy tualete.dhe tre ballkone Ambienti eshte i pershtatshem per zyra dhe aktivitete te ndryshme biznesi . Ndodhet ne katin e pare ( kati i 1 banim ) ne nje pallat te ri te miradministruar ,me ashensor. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara dhe te preferuara per te gjitha llojet e bizneseve pasi eshte shume e frekuentuar dhe me akses ne rruge kryesore dhe shume prane qendres . Disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
https://billionrealty.al/property/1757/ne-rrugen-e-elbasanit-jepet-ambient-zyrash-me-qira-billion494.html

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate