NE RRUGEN 5 MAJ , APARTAMENT 1+1PER SHITJE ID: Billion521

 • 66.000€
8 Concord Center / 5 Maji, 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

NE RRUGEN 5 MAJ , APARTAMENT 1+1PER SHITJE ID: Billion521

8 Concord Center / 5 Maji, 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 66.000€

Details

 • Price: 66.000€
 • Size: 73 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE RRUGEN 5 MAJ , APARTAMENT 1+1PER SHITJE
ID: Billion521
Shitet Aparatmenti i tipologjise 1+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes ne Rrugen 5-Maj. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri i sapo ndertuar. Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon,nje dhoma gjumi ,dhe nje tualet . Ka nje siperfaqe totale prej 73.82m2 ,me nje hapesire te bollshme dhe planimetri te rregullt. Apartamenti eshte me orjentim Jug-Lindje ,gje qe e ben te kete ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilet ndodhet apartamenti ofron te gjithe facilitetet per nje jetese komode.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500
https://billionrealty.al/property/1842/ne-rrugen-5-maj-apartament-1-1per-shitje-billion521.html
 • Address 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate