NE REZIDENCEN LAGUNA BLU “QERRET” APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion609

 • 169.500€
, Qerret, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje

NE REZIDENCEN LAGUNA BLU “QERRET” APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion609

, Qerret, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 169.500€

Details

 • Price: 169.500€
 • Size: 127 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE REZIDENCEN LAGUNA BLU “QERRET” APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion609
Apartament ne shitje ne kompleksin rezidencial Laguna Blu. Vetem 300 m larg nga deti apartamenti ndodhet ne nja nga konplekset me te mira i cili ofron restorant, bar, market, parkim i garantuar, siguri dhe privatesi 24 h, pishine te perbashket. Laguna Blu ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te plazhit te Qerretit, i ndodhur 50 km nga Tirana dhe 40 km larg nga aeroporti Nene Tereza. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje sebashku me ambientin e kuzhines dhe te ngrenies, dy tualete, verande me siperfaqe 27.6 m2 dhe oborr 130 m2 Shitet e mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per informacione ose vizite ne prone mund te na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/2021/ne-rezidencen-laguna-blu-qerret-apartament-2-1-2-per-shitje-billion609.html

 • Address Qerret, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Kavaje

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate