NE QESARAK APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! ID: Billion1124

 • 57.000€
, Qesarake
shitje

NE QESARAK APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! ID: Billion1124

, Qesarake
 • 57.000€

Details

 • Price: 57.000€
 • Size: 136 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE QESARAK APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion1124

Ofrojme apartament 3+1+2 per shitje ne Qesarak.Zona eshte kthyer ne nje me te preferuarat per banim pasi te ofron qetesine dhe ajrin e paster, gjithashtu kompleksi ka nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregetare.Me nje cilesi te larte ndërtimit, duke ofruar cilësinë më të mirë në treg si në projektim dhe zbatim, nëpërmjet implementimit të teknologjisë më të lartë dhe bazuar në standartet europiane të ndërtimit.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 136.1m2.Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, ne tre dhoma gjumi njera prej te cilat me tualet dhe ne tualetin kryesor.Apartamenti ka organizim te rregullt dhe orientim optimal,cka e bën të jetë i ndricuar gjatë gjithë ditës. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/3517/ne-qesarak-apartament-3-1-2-per-shitje-billion1124.html

 • Address Qesarake
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate