Ne Qender te Bllokut shitet Apartament 128m2

 • 210.000€
Ne Qender te Bllokut
shitje

Ne Qender te Bllokut shitet Apartament 128m2

Ne Qender te Bllokut
 • 210.000€

Details

 • Property ID: 15913
 • Price: 210.000€
 • Property Size: 128 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033400

Description

Ne Qender te Bllokut shitet Apartament 128m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.
Organizohet ne 1 sallon te madh, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, shitet i mobiluar.
Zona ku ndodhet ne qeneder te bllokut eshte nje nga zonat me te preferuara dhe me cmimet me te larta dhe ky apartament shitet me cmim okazion per zonen ku ndodhet. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Kontakto tani 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…rtament-128m2/

 • Address Ne Qender te Bllokut
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate