Ne Qender Shitet Okazion Apartament + Biznes Klinike Dentare

 • 169.000€
, Rruga Kostandin Kristoforidhi, Qendra
shitje

Ne Qender Shitet Okazion Apartament + Biznes Klinike Dentare

, Rruga Kostandin Kristoforidhi, Qendra
 • 169.000€

Details

 • Price: 169.000€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Ne Qender, rruga Kostandin Kristoforidhi shitet Apartament + Biznes Klinike Dentare.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor 16-te katesh.
Organizohet ne 1 sallon ndenje ,kuzhine, 3 dhoma te cilat jane pershtatur per klinike dentare dhe 2 ambjente laborator, 2 tualete , 2 ballkone.
Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme si per te jetuar dhe per biznes te garantuar.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…tament-biznes/

 • Address Rruga Kostandin Kristoforidhi, Qendra
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate