NE PRUSH 7000 M2 TOKË PER SHITJE! ID: Billion1355

  • 350.000€
, Prush, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 643, Albania
shitje

NE PRUSH 7000 M2 TOKË PER SHITJE! ID: Billion1355

, Prush, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 643, Albania
  • 350.000€

Details

  • Price: 350.000€
  • Size: 7000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE PRUSH 7000 M2 TOKË PER SHITJE!
ID: Billion1355

Shitet 7000 m2 truall ne Prush. Toka ndodhet ne nje vend shume te favorshem nga Tirana. Vend i pershtatshem per investim, toka eshte afer rrjetit me uje dhe ka permbajtje ujore e cila lejon mundesine e hapjes se puseve dhe jo mungese ujit, ka mundesi rryme. Mundësi zhvillimi biznesi, ndërtim kapanonesh të ndryshme dhe vila banimi ashtu siç është në një zonë që është në zhvillim e sipër. Posedon certifikate pronesie dhe te gjithe dokumentacionin e nevojshem me mundesi ndarjeje. Për më shumë detaje dhe një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500

https://billionrealty.al/property/4127/ne-prush-7000-m2-tok%C3%AB-per-shitje-billion1355.html

  • Address Prush, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 643, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate