NE PORTO PALERMO 4500 M2 TOKE ME PLAN STUDIMI SHITJE! ID: Billion552

  • 1€
, Porto Palermo, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
shitje

NE PORTO PALERMO 4500 M2 TOKE ME PLAN STUDIMI SHITJE! ID: Billion552

, Porto Palermo, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
  • 1€

Details

  • Price: 1€
  • Size: 4500 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE PORTO PALERMO 4500 M2 TOKE ME PLAN STUDIMI SHITJE!
ID: Billion552
OKAZION!Shitet 4500m2 toke ne Porto Palermo me plan studimor. Toka ndodhet ne nje prej zonave me te bukura te Jugut, e pershtateshme per zhvillim turizmi. Zona ku ndodhet ofron te gjithe facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesia dhe relaksi kaq te lakmuara per pushuesit. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500
https://billionrealty.al/property/1899/ne-porto-palermo-4500-m2-toke-me-plan-studimi-shitje-billion552.html

  • Address Porto Palermo, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
  • City Himare

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate