NE PORCELAN,GARSONIERE+ POST PARKIMI PER SHITJE! ID: Billion610

 • 39.500€
4 Kinostudio / Porcelan, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

NE PORCELAN,GARSONIERE+ POST PARKIMI PER SHITJE! ID: Billion610

4 Kinostudio / Porcelan, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 39.500€

Details

 • Price: 39.500€
 • Size: 44 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE PORCELAN,GARSONIERE+ POST PARKIMI PER SHITJE!
ID: Billion610
Shitet garsoniere e sapoinvestuar ne Porcelan. Prona ndodhen në katin e 4 të një ndërtese të re të pajisur me ashensor dhe ofrohet e pamobiluar. Garsonierja ka sipërfaqje prej 44m2 dhe është i organizuar në një ambjent ndenje, ambjent gatimi, dhomë gjumi me dalje në ballkon dhe tualeti. Post parkimi ka siperfaqe 18m2 ( mund te shitet dhe vecmas me cmim 10 mije euro). Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjithe kushtet per nje jetes komode dhe te qete me te gjitha fasilitete e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/2023/ne-porcelan-garsoniere-post-parkimi-per-shitje-billion610.html

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate