NE PORCELAN , VILE 3 KATESHE PER QIRA !! ID: Billion508

 • 2.500€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

NE PORCELAN , VILE 3 KATESHE PER QIRA !! ID: Billion508

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 175 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE PORCELAN , VILE 3 KATESHE PER QIRA !!
ID: Billion508
Jepet me qira vila e ndodhur ne zonen e Porcelanit. Vila eshte 3 kateshe , cdo kat ka nje siperfaqe prej 175 m2 me shkalle nga brenda . Kati i pare eshte i organizuar ne 4 ambiente dhe nje tualet , kati i dyte organizohet nga 4 ambiente , tualeti dhe ballkon dhe kati i trete organizohet nga nje sallon i madh me oxhak me dalje ne ballkon , dy dhoma dhe nje tualet . Vila eshte me fasade xhami , dhe rethohet nga nje oborr shume te madh , ne pjesen e perparme te viles. Eshte e pershtatshme per shumellojshmeri aktivitetesh si zyra te ndryshme, call center, klinike, kopesht,fondacione etj. Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te sigurte.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone me kontaktoni!0692033500
https://billionrealty.al/property/1808/ne-porcelan-vile-3-kateshe-per-qira-billion508.html

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate