NE PORCELAN, SHITET APARTAMENT 2+1! ID: Billion2540

 • 128.000€
, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
shitje
, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • 128.000€

Details

 • Price: 128.000€
 • Size: 116 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE PORCELAN, SHITET APARTAMENT 2+1!
ID: Billion2540

Ne Porcelan, tek nje nga rezidencat me te reja dhe me cilesore qe po ndertohet ne zone ofrojme apartament 2+1 per shitje. Rezidenca Porcelan 3 eshte objekt me 8 kate banimi, 1 kat dyqane dhe 2 kate parkimi nentoke. Objekti do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi; ashensorë; siguri 24 orë, shërbime të ndryshme tregtare, pishinë të brendshme, SPA, shesh të gjelbër, mirëmbajtje etj. Apartamenti qe ofrojme per shitje ka siperfaqe totale 116.21 m2; ndodhet ne katin e shtate te nderteses dhe eshte i organizuar ne korridorin qe ben shperndarjen ne dy dhomat e gjumit, tualeti dhe salloni kryesor se bashku me kuzhinen te cilet kane edhe dalje ne ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Perendim. Eshte ne faze ndertimi dhe pritet te perfundoje brenda vitit 2024! Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355692033500!

https://billionrealty.al/property/8195/ne-porcelan-shitet-apartament-2-1-billion2540.html

 • Address Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate