NE PORCELAN , SHITET APARTAMENT 1+1 !!! ID: Billion507

 • 43.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

NE PORCELAN , SHITET APARTAMENT 1+1 !!! ID: Billion507

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 43.000€

Details

 • Price: 43.000€
 • Size: 51 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE PORCELAN , SHITET APARTAMENT 1+1 !!!
ID: Billion507
Shitet apartamenti i ndodhur ne zonen e Porcelanit, ne Tirane. Apartamenti eshte i tipologjise 1+1 , i organizuar nga 1 sallon , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues , i mirmbajtur. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes me te gjitha facilitetet duke ofruar nje jetese komode. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone me kontaktoni!0692033500
https://billionrealty.al/property/1806/ne-porcelan-shitet-apartament-1-1-billion507.html

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate