NE PORCELAN APARTAMENT 1+1 NE SHITJE! ID: Billion2526

 • 89.000€
, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
shitje
, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 89.000€

Details

 • Price: 89.000€
 • Size: 81 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE PORCELAN APARTAMENT 1+1 NE SHITJE!
ID: Billion2526

Ne zonen e Porcelanit prane rruges Xhanfize Keko, shiten apartamente 1+1 me siperfaqje respektivisht 81m2. Zona eshte mjaft e qete per banim. Objekti ndodhet ne nje zone urbane me facilitete te shumta dhe prane shkollave 9-vjecare, farmacive dhe sherbimeve te ndryshme. Apartamentet kane organizim te mire te ambjenteve te brendshme, orientim optimale dhe ndodhen ne kate te preferuara te banimit. Objekti eshte ne faze perfundimtare. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne prone na telefononi ne +355692033500.

https://billionrealty.al/property/8157/ne-porcelan-shitet-apartament-1-1-billion2526.html

 • Address Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate