NE KINOSTUDIO APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion1122

 • 112.000€
, Porcelan
shitje

NE KINOSTUDIO APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion1122

, Porcelan
 • 112.000€

Details

 • Price: 112.000€
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE KINOSTUDIO APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion1122

Ofrojme apartament 2+1+2 per shitje ne Kinostudio.Apartamenti ndodhet ne nje pallat me cilesi teper te larte ndertimi,ka nje vendodhje shume te mire,afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lodrave per femije etj.Apartamenti ndodhet ne nje zone me kerkese te larte, ofron cilesi te larte ndertimi, dritare me përmasa të mëdha që do të ofrojnë ndricin natyral dhe pamje panoramike, termoizolim,fasade e ventiluar, siguri 24 ore, mirembajtje, parkime, sherbime, ambiente të përbashkëta të gjelbëruara, kënd lodrash për fëmijë etj. Apartamenti te cilin ofrojme per shitje eshte i tipologjise 2+1+2 me siperfaqe bruto 126.4m2 (neto 116m2), i cili ndodhet ne katin e 2-te.Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje + kuzhine me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi njera prej te cilave me tualet dhe dalje ne ballkon si dhe nje tualet kryesor.Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone kontaktoni: +355692033500

https://billionrealty.al/property/3513/ne-porcelan-apartament-2-1-2-per-shitje-billion1122.html

 • Address Porcelan
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate