NE PORCELAN APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion2530

 • 70.000€
, Xhamia Xhura, Rruga Belul Hatibi, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
shitje
, Xhamia Xhura, Rruga Belul Hatibi, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 62 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE PORCELAN APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion2530

Ne Porcelan, prane Xhamise Xhura, ofrojme apartament 2+1 per shitje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode dhe te qete, spitale, farmaci, dyqane, markete, exchange, stacion autobusi etj. Apartamenti te cilin ne ofrojme per shitje ka nje siperfaqe prej 62 m2 dhe ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues. Eshte i organizuar nga nje sallon se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje depo. Apartamenti ka kubature te rregullt dhe orientim optimal. Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr +355692033500.

https://billionrealty.al/property/8165/ne-porcelan-apartament-2-1-per-shitje-billion2530.html

 • Address Xhamia Xhura, Rruga Belul Hatibi, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate