NE PORCELAN AMBIENT BIZNESI NE SHITJE! ID: Billion599

 • 29.000€
4 Kinostudio / Porcelan, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

NE PORCELAN AMBIENT BIZNESI NE SHITJE! ID: Billion599

4 Kinostudio / Porcelan, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 29.000€

Details

 • Price: 29.000€
 • Size: 28 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE PORCELAN AMBIENT BIZNESI NE SHITJE!
ID: Billion599
Ne Porcelan ambient ne shitje e pershtatshme per zyra,studio,noteri etj.Ka nje siperfaqe prej 18 m2 dhe ndodhet ne nje zon qe ka angazhim pune.Ka dokumentacion të plotë të hipotekës. Për më shumë informacion dhe për të vizituar pronën kontaktoni 0692033500.
https://billionrealty.al/property/2001/ne-porcelan-ambient-biznesi-ne-shitje-billion599.html

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate