NE LUNGOMARE APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion666

 • 145.200€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

NE LUNGOMARE APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion666

, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 145.200€

Details

 • Price: 145.200€
 • Size: 122 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE LUNGOMARE APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion666
Ne Lungomare super apartament 2+1 per shitje. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi dhe ballkon. Ka nje siperfaqe prej 121.9 m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, te mire-administruar me ashensor. Aparatamenti ka planimetri dhe orientim te favorshem, ka nje pamje te mrekullueshme. Ne apartament jane bere investime, eshte i arreduar ne menyre bashkekohore me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket me te fundit. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni!0692033500
https://billionrealty.al/property/2270/ne-lungomare-apartament-2-1-per-shitje-billion666.html

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Lungomare - Uji i Ftohte

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate