NE LAPRAKE,SHITET DYQAN + GARAZH 50M2 ID: Billion625

 • 150.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

NE LAPRAKE,SHITET DYQAN + GARAZH 50M2 ID: Billion625

11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 90 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE LAPRAKE,SHITET DYQAN + GARAZH 50M2
ID: Billion625
Ne zonen e Laprakes ,buze rruge ,shitet dyqan me siperfaqe prej 43m2 me fasate xhami gjithashtu eshte me vizibilitet dhe mundesi te larte reklamimi. Dyqani ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme biznesi vecanerisht si farmaci , furre buke,zyre noterie etj. Ndersa garazhdi ka nje siperfaqe 50m2 i cili mund te shfrytezohet si aktivitet ne funksion te dyqanit,eshte i paisur edhe me tualet.Eshte i pershtatur ne menyre te tille qe shfrytezohet edhe si ambjent biznesi pasi ka hyrjen me vete me akses direkte ne rrugen kryesore.Disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/2053/ne-laprake-shitet-dyqan-garazh-50m2-billion625.html

 • Address Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate