NE LAPRAKE SUPER APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion2519

 • 132.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 132.000€

Details

 • Price: 132.000€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE LAPRAKE SUPER APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion2519

Ofrojme apartament ne shitje te tipologjise 2+1+2 ne Laprake, super i investuar me nje siperfaqe 117 m2. I ndodhur ne nje nder zonat me te preferuara per banim dhe zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te ne nje pallat te ri, ndertim i vitit 2004, i mire-administruar me ashensor, sistem ngrohje – ftohje dhe sistem kapot, i vendosur buze rruge. Apartamenti organizohet ne nje korridor qe ben shperdarjen ne dhomat si kuzhina e cila eshte bashke me sallonin, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ka nje orientim optimal qe e ben te jete i ndricuar gjate gjith dites. Apartamenti jepet i mobiluar. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne numri +355692033500!

https://billionrealty.al/property/8146/ne-laprake-apartament-2-1-2-per-shitje-i-mobiluar-lux-billion2519.html

 • Address Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate