NE LAPRAKE , APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ! ID: Billion1364

 • 110.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

NE LAPRAKE , APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ! ID: Billion1364

11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 126 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE LAPRAKE , APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !
ID: Billion1364

Shitet apartament 2+1+2 ballkone ne Laprake ,super i investuar me nje siperfaqe 126 m2.Ne nje nder zonat me te preferuara per banim dhe zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme te biznesit.Zona eshte nje nder zonat me te zhvilluara si ne sektorin privat dhe publik,te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode. Ndodhet ne katin e peste banim , ne nje pallat te vitit 2002,me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem me dalje ne ballkon,kuzhina,dy dhoma gjumi dhe nje tualet.Ka nje orientim optimal.Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355692033500

https://billionrealty.al/property/4146/ne-laprake-apartament-2-1-per-shitje-billion1364.html

 • Address Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate