NE LAPRAKE, AMBJENT KOMERCIAL ME QIRA ID: Billion500

 • 3.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

NE LAPRAKE, AMBJENT KOMERCIAL ME QIRA ID: Billion500

11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 3.000€

Details

 • Price: 3.000€
 • Size: 600 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE LAPRAKE, AMBJENT KOMERCIAL ME QIRA
ID: Billion500
Jepet me qira ambjent komercial per biznes. Ambjenti eshte open-space dhe ka nje siperfaqe prej 600m2 . Eshte i organizuar nga tre kate ,kati -1 ,kati i 0 dhe kati i 1,ku secili prej kateve kane siperfaqe 200m2. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte nje nder zonat me te preferuara per momentin. Ambjenti eshte me fazade xhami dhe pjesen e perparme ka nje lulishte te vogel te organizuar ne menyre te rregullt. Momentalisht njeri nga katet e ambjentit funksionon si supermarketi. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500
https://billionrealty.al/property/1769/ne-laprake-ambjent-komercial-me-qira-billion500.html

 • Address Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate