Ne Laprak Jepet me qera Apartament 3+1+2

 • 500€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake
qera

Ne Laprak Jepet me qera Apartament 3+1+2

11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Ne Laprake Jepet me qera Apartament 3+1+2.
Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me administrim shume te mire.
Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon, 1 kuzhine me vehte, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me ajrim natyral dhe dy ballkone.
Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe ofron kushtet optimale per nje jetese komode.
Ka nje planimetri shume te rregullt dhe nje organizim perfekt te ambjenteve te brendshme. Brenda ne cmim ofrohet dhe post parkim.
Per nje vizite ne prone na kontakton ne numrin 0692033500.

 • Address Laprake
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate