NE LAPRAK , APARTAMENT 3+1 PER SHITJE ID: Billion624

 • 90.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

NE LAPRAK , APARTAMENT 3+1 PER SHITJE ID: Billion624

11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE LAPRAK , APARTAMENT 3+1 PER SHITJE
ID: Billion624
Shitet apartament i tipologjise 3+1 ne Laprake,me nje siperfaqe 84.64. Apartamenti eshte i organizuar nje sallon te madh se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon ,dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim,me nje orjentim Jug-Perendim shitet i mobiluar.Ndodhet ne nje zone shume te qete dhe te kerkuar e cila ofron te gjitha facilitetet. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne 0692033500 !!
https://billionrealty.al/property/2051/ne-laprak-apartament-3-1-per-shitje-billion624.html

 • Address Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate