NE LAPRAK, AMBIENT ZYRE PER SHITJE! ID: Billion998

 • 40.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

NE LAPRAK, AMBIENT ZYRE PER SHITJE! ID: Billion998

11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 40.000€

Details

 • Price: 40.000€
 • Size: 27 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE LAPRAK, AMBIENT ZYRE PER SHITJE!
ID: Billion998
Ne Laprak ambient zyre per shitje. Ambienti ka nje siperfaqe 26.97 m2 dhe eshte i organizuar ne ambient pritje, nje ambient pune dhe nje tualet. Ambineti ndodhet ne brezin e dyte te ndertimeve por ka vizibilitet dhe nga rruga kryesore. Shitet i mobiluar dhe eshte totalisht i investuar. Ambienti momentalisht eshte i dhene me qira dhe eshte nje mundesi e mire investimi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/3057/ne-laprak-ambient-zyre-per-shitje-billion998.html

 • Address Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate