Ne kryqezimin e Rruges se Dibres me Rrugen Niko Avrami jepet me qera apartament  1+1 350 Euro

 • 350€
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
qera
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0682225022

Description

Ne kryqezimin e Rruges se Dibres me Rrugen Niko Avrami , prane Hotel Gjilani , jepet me qera apartament  1+1 me siperfaqe 60 m2, i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie , 1 dhome  gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin 3-te te nje pallati pa ashesnor.

Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare Çmimi  350 Euro

Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

 

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Kejdaa
 • Kejdaa