NE KOPSHTIN BOTANIK, APARTAMENT 3+1+2 + 56.7m VERANDE ! ID: Billion530

 • 250.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

NE KOPSHTIN BOTANIK, APARTAMENT 3+1+2 + 56.7m VERANDE ! ID: Billion530

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 250.000€

Details

 • Price: 250.000€
 • Size: 178 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE KOPSHTIN BOTANIK, APARTAMENT 3+1+2 + 56.7m VERANDE !
ID: Billion530
Shitet Duplexi i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, tek Kopshti Botanik. Duplexi ndodhet ne katin e 3 dhe 4 ne nje pallat te ri te sapondertuar dhe te mireadministruar, me ashensor. Kati i pare organizohet nga nje sallon te madhe se bashku me kuzhinen , i cili ka fasade xhami me dalje ne verande dhe 1 dhome gjumi . Kati i dyte sa ngjit shkallet ka ttualetin , 2 dhoma gjumi ku njera nga dhomat ka tualetin e vet dhe dalje ne ballkon.Duplexi ka nje siperfaqe totale prej 177.8 m2 dhe verande 56.7 m2 , ku kjo e fundit ofron nje pamje fantastike ne te gjithe zonen e liqenit.Duplexi ka orientim jug-lindje , gje qe ben te mundur ndricimin natyral gjate gjithe dites ne te gjitha dhomat e gjumit dhe sallonin. Duplexi ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore te zones dhe me te kerkuara , pasi zona ne te cilen ndodhet ofron qetesi, ajrin e paster, gjelberimin dhe te gjitha facilitetet per nje jetese shume komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/1856/ne-kopshtin-botanik-apartament-3-1-2-56-7m-verande-billion530.html

 • Address Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate