NE KOPSHTIN BOTANIK, APARTAMENT 2+1+2 + 51.4m VERANDE ! ID: Billion527

 • 202.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

NE KOPSHTIN BOTANIK, APARTAMENT 2+1+2 + 51.4m VERANDE ! ID: Billion527

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 202.000€

Details

 • Price: 202.000€
 • Size: 127 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE KOPSHTIN BOTANIK, APARTAMENT 2+1+2 + 51.4m VERANDE ! ID: Billion527
Shitet apartamenti i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 ne nje pallat te ri te sapondertuar dhe te mireadministruar, me ashensor. Organizohet nga nje sallon te madhe se bashku me kuzhinen , i cili ka fasade xhami dhe me dalje ne verande . Me pas, vazhdon shperndarja nga korridori , tek dhomat e gjumit ( 2 dhoma gjumi ) dhe 2 tualetet. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 127 m2 dhe verande 51.4 m2 , ku kjo e fundit ofron nje pamje fantastike ne te gjithe zonen e liqenit.Apartamenti ka orientim jug-lindje , gje qe ben te mundur ndricimin natyral gjate gjithe dites ne te gjitha dhomat e gjumit dhe sallonin. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore te zones dhe me te kerkuara , pasi zona ne te cilen ndodhet ofron qetesi, ajrin e paster, gjelberimin dhe te gjitha facilitetet per nje jetese shume komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/1853/ne-kopshtin-botanik-apartament-2-1-2-51-4m-verande-billion527.html

 • Address Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate