NE KOPSHTIN BOTANIK, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ! ID: Billion539

 • 123.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

NE KOPSHTIN BOTANIK, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ! ID: Billion539

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 123.000€

Details

 • Price: 123.000€
 • Size: 128 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE KOPSHTIN BOTANIK, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !
ID: Billion539
Shitet apartamenti i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ne nje pallat te ri te sapondertuar dhe te mireadministruar, me ashensor. Organizohet nga nje sallon se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 127.8m2 me orientim indje . Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore te zones dhe me te kerkuara , pasi zona ne te cilen ndodhet ofron qetesi, ajrin e paster, gjelberimin dhe te gjitha facilitetet per nje jetese shume komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/1868/ne-kopshtin-botanik-apartament-2-1-per-shitje-billion539.html

 • Address Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate