NE KASHAR SHTEPI PRIVATE 1 KATE NE SHITJE ID: Billion544

 • 78.000€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

NE KASHAR SHTEPI PRIVATE 1 KATE NE SHITJE ID: Billion544

11 QTU / Kashar / Casa Italia, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 78.000€

Details

 • Price: 78.000€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE KASHAR SHTEPI PRIVATE 1 KATE NE SHITJE
ID: Billion544
Shtepi private ne shitje ne Kashar. Shtepi private eshte 1 kateeshe dhe ka nje siperfaqe rreth 85m2 me nje trualle rreth 300 m2. Eshte e organizuar ne nje sallone, nje kuzhine te ndare ,nje dhome gjumi dhe nje tualet. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500
https://billionrealty.al/property/1881/ne-kashar-shtepi-private-1-kate-ne-shitje-billion544.htmlc

 • Address Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate