NE KAMEZ,APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion1125

 • 45.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
shitje

NE KAMEZ,APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion1125

11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • 45.000€

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE KAMEZ,APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion1125

Ofrojme apartament 1+1 per shitje ne Kamez. .Zona eshte kthyer ne nje me te preferuarat per banim pasi te ofron qetesine , ajrin e paster dhe shume fasilitete per nje jetese komode.Pallati eshte i ri dhe ka nje vendodhje shume te mire, prane Bashkise Kamez. Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe ka nje siperfaqe totale 68m2.Eshte i organizuar nga 1 korridor i cili ben shperndarjen ne sallon se bashku me kuzhinen,dhome gjumi,tualet dhe ballkon. Apartamenti ka organizim perfekt dhe orientim optimal,cka e bën të jetë i ndricuar gjatë gjithë ditës. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në: +355692033500

https://billionrealty.al/property/3519/ne-kamez-apartament-1-1-per-shitje-billion1125.html

 • Address Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate