NE JALE SHITET 4800M2 TOKE ME PLAN STUDIMOR1 ID: Billion555

  • 1€
, Jalë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
shitje

NE JALE SHITET 4800M2 TOKE ME PLAN STUDIMOR1 ID: Billion555

, Jalë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
  • 1€

Details

  • Price: 1€
  • Size: 4800 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE JALE SHITET 4800M2 TOKE ME PLAN STUDIMOR1
ID: Billion555
Shitet 4800m2 toke buze detit ne Jale me plan studimor per ndertim. Toka ndodhet ne nje prej zonave me te bukura te Jugut, e pershtateshme per zhvillim turizmi. Zona ku ndodhet ofron gjith facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesija dhe relaksi duke e ber nje prej vendet me te lakmuara nga pushushuesit. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500.
https://billionrealty.al/property/1905/ne-jale-shitet-4800m2-toke-me-plan-studimor1-billion555.html

  • Address Jalë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
  • City Himare

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate