NE FRESK, DYQAN ME QIRA! ID: Billion2531

 • 350€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 41 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE FRESK, DYQAN ME QIRA!
ID: Billion2531

Ofrojme super ambient per qira ne Fresk. Zona e Freskut dallohet per levizshmerine dhe aktivitetin e shumte tregtar, cka e ben vendodhjen e ketij dyqani ideale per zhvillimin e biznesit tuaj. Ambienti ka nje siperfaqe prej 41 m2, ndodhet ne katin zero. Fasada e xhamit ben te mundur reklamimin e aktivitetit dhe mund te sherbeje per dyqane te llojeve te ndryshme, zyre noterie, klinike dentare, etj. Vendodhja ne rruge kryesore e ben lehtesisht te aksesueshme dhe per klientele te rastesishme. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/8169/ne-fresk-dyqan-me-qira-billion2531.html

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate