NE FRESK APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion2529

 • 95.000€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE FRESK APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion2529

Ofrojme apartament 2+1 per shitje ne Fresk. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode, me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregetare. Apartamenti te cilin e ofrojme per shitje ka nje siperfaqe prej 104 m2, ndodhet ne katin 2-te te nje pallati te ri te mire-administruar. Eshte nje apartament me kubature te rregullt dhe cdo hapsire eshte e mire shfrytezuar. Apartamenti organizohet nga nje korridor shperndares, salloni se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Disponon dokumentacion te rregult hipotekor! Per me shume infromacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500!

https://billionrealty.al/property/8163/ne-fresk-apartament-2-1-per-shitje-billion2529.html

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate