NE FRESK APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion2538

 • 65.000€
, Rruga Muhamed Deliu, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
, Rruga Muhamed Deliu, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE FRESK APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion2538

Ofrojme apartament per shitje 1+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne Rrugen Muhamet Deliu, prane Big Market. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, ne dhomen e gjumit, tualetit dhe ballkonit. Ka organizim te rregullt dhe orientim te favorshem nga jug-lindja. Apartamenti ka siperfaqe 74 m2, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te mire-organizuar me ashensor. Zona eshte kthyer ne nje me te preferuarat per banim pasi te ofron qetesine dhe ajrin e paster, sherbime te ndryshme qe lehtesojne jetesen. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/8187/ne-fresk-apartament-1-1-per-shitje-billion2538.html

 • Address Rruga Muhamed Deliu, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate