NE FIORI DI BOSCO,APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA ID: Billion559

 • 400€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

NE FIORI DI BOSCO,APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA ID: Billion559

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE FIORI DI BOSCO,APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA
ID: Billion559
Jepet apartament 2+1+2 me qira ne Fiori Di Bosco. Apartamenti ka nje mobilim modern dhe eshte shume i investuar. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor.Te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket jane te markave me cilesore duke filluar qe nga kondicioneri,lavatricja,frigoriferi etj. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi ,sallon i madh, kuzhina ,2 tualete dhe nje ballkon . Ndodhet prane rruges kryesore dhe te ofron te gjitha fasilitetet e mundshme. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni. 0692033500
https://billionrealty.al/property/1914/ne-fiori-di-bosco-apartament-2-1-2-per-qira-billion559.html

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate