Ne fillim te Rruges  Don Bosko jepet me qera apartament  me siperfaqe 80m2   ,i  mobiluar 400 €uro

 • 400€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0682225022

Features

Description

Ne fillim te Rruges  Don Bosko , jepet me qera apartament  me siperfaqe 80m2   ,i  mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje,gatimi e ngrenie, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial ,1 studio ,1 ballkon  si dhe nje tualet ne korridorin shperndares . Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati pa ashensor  .

Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare .

Çmimi  400 €uro

Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

 • Address Don Bosko, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Kejdaa
 • Kejdaa