NE FARKE VILE 2 KATESHE PER SHITJE! ID: Billion566

 • 500.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

NE FARKE VILE 2 KATESHE PER SHITJE! ID: Billion566

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 500.000€

Details

 • Price: 500.000€
 • Size: 500 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE FARKE VILE 2 KATESHE PER SHITJE!
ID: Billion566
Ofrojme vile per shitje ne zonen e Farkes, me siperfaqe trualli 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 365 m2 .Siperfaqja e cdo kati eshte 150 m2 dhe 70m2 bodrum me te gjitha paisjet e instalimet e nevojshme, 350m2 oborr i kuruar dhe i mbjelle me ullinj e peme frutore .Vila eshte ne nje pozicion te mrekullueshem me pamje te lire nga Liqeni i Farkes dhe Dajtit. Ndertim i vitit 2020 dhe nje projekt fantastik i idertuar ne detaje per nje jetese komode. Zona ne te cilen ndodhet ofron nje qetesi dhe nje pamje relaksuese. Kati i 1 i viles me dy hyrje organizohet nga nje sallon i madh me disa hapsira ndenjeje me dalje ne verande te madhe ,1 kuzhine gatimi te vecuar dhe nje tualet . Kati i 2 ka hapsira te mjaftueshme per tu pershtatur ne 3 dhoma por aktualisht organizohet ne 1 dhome matrimoniale me ballkon + garderobe , 1 dhome femijesh me dalje ne ballkon dhe 1 tualet . Vlen per tu permendur investimi ne vile me nje sistem chiller ngrohje ftohje nga dyshemeja ,sistem SmartHome , si dhe panele diellore ,sistem termoizolimi dhe akustike . Me tarrace solete dhe cati . Ka 1 dhoma teknike 65 m2 e perdorur si magazine. Ne oborr ka kapacitet per parkim deri ne 5 makina . Vila ka sistem survejimi . Vila disponon hipoteke dhe shitet e mobiluar ! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/1929/ne-farke-vile-2-kateshe-per-shitje-billion566.html

 • Address Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate