NE FARKE, JEPET VILE ME QIRA ID: Billion498

 • 1.800€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera

NE FARKE, JEPET VILE ME QIRA ID: Billion498

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1.800€

Details

 • Price: 1.800€
 • Size: 1400 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE FARKE, JEPET VILE ME QIRA
ID: Billion498
Jepet me qira Vila ne Liqenin e Farkes. Vila perbehet prej 200 m2 ndertim te cilat ndahen ne dy kate. Kati i I prej 120 m2 dhe kati i dyte prej 80 m2. Gjithashtu ka edhe nje kat -1 ne te cilin ndodhen dy vende parkimi te mbuluar dhe nje depo. Gjithashtu edhe ne pjesen e jashtme te viles ka mundesi parkimi per 3 makina.Kati i pare ka nje dhome ndenje, nje ambjent gatimi te vecuar ,nje dhome gjumi, , nje tualet dhe nje ballkon. Kati 2 perbehet nga nje korridor I cili ben shperndarjen ne dy dhoma gjumi ,nje tualet dhe dy ballkone. Kati 2 eshte pjeserisht I mobiluar dhe mund te mobilohet sipas kerkeses se klientit. Vila eshte e ndertuar me materiale cilesore dhe bashkekohore. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500 Kenaqesia juaj Prioriteti yne!!
https://billionrealty.al/property/1765/ne-farke-jepet-vile-me-qira-billion498.html

 • Address Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate