NE DURRES SUPER APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! ID: Billion2985

 • 115.000€
, Drejtoria e Policile, Durrës, Albania
shitje
, Drejtoria e Policile, Durrës, Albania
 • 115.000€

Details

 • Price: 115.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE DURRES SUPER APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE!

Ofrojme apartament 3+1+2 per shitje ne Durres. Apartamenti ndodhet prane Drejtorise se Policise. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ka siperfaqe 120 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar me te ghitha paisjet dhe elektroshtepiaket e nevojshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone me kontaktoni +355692033500!

https://billionrealty.al/property/10013/ne-durres-super-apartament-3-1-2-per-shitje-billion2985.html

 • Address Drejtoria e Policile, Durrës, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate