Ne Durres Shiten 2 Apartamente (Penthouse)

 • 120.000€
Plazh, Durres

Ne Durres Shiten 2 Apartamente (Penthouse)

Plazh, Durres
 • 120.000€

Details

 • Property ID: 16451
 • Price: 120.000€
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696484888

Description

Ne Durres Shiten 2 Apartamente (Penthouse). Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri me ashensor.
Organizohet ne nje ambjent te perbashket sallon dhe kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon.
Apartamentet ndodhet ne vijen e pare te bregdetin me nje orientim veri-lindje me pamje relaksi nga deti.
Apartamentet mund te shkembehet dhe me nje apartament 2+1 ne Tirane.
Kontaktoni tani ne numrin 0696484888 per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…nte-penthouse/

 • City Plazh-Durres

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate