NE DON BOSKO,APARTAMENT 2+1+ POST PARKIMI PER QIRA! ID: Billion631

 • 370€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

NE DON BOSKO,APARTAMENT 2+1+ POST PARKIMI PER QIRA! ID: Billion631

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 370€

Details

 • Price: 370€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE DON BOSKO,APARTAMENT 2+1+ POST PARKIMI PER QIRA!
ID: Billion631
Ne nje nga zonat me te preferuara per banim jepet apartament 2+1+2 me qira. Apartamenti ka siperfaqe 85m2. Organizohet ne ambjent ndenjie dhe kuzhine ,dy dhoma gjumi , tualet me dritare dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti ka Post Parkimi (me cmim ekstra 30€). Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet dhe sherbimet per nje jetese mjaft komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni. 0692033500
https://billionrealty.al/property/2065/ne-don-bosko-apartament-2-1-post-parkimi-per-qira-billion631.html

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate