NE DON BOSKO , DYQAN 150 M2 PER SHITJE !! ID: Billion623

 • 165.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

NE DON BOSKO , DYQAN 150 M2 PER SHITJE !! ID: Billion623

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 165.000€

Details

 • Price: 165.000€
 • Size: 150 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE DON BOSKO , DYQAN 150 M2 PER SHITJE !!
ID: Billion623
Shitet dyqan 150m2 i ndodhur ne Don Bosko . Dyqani ndodhet buze rruge ne nje rruge dytesore ne katin 0 (shume prane rruges kryesore), ne nje zone te pershtatshme per cdo lloj aktivitet biznesi . Eshte me fasade xhami,ne nje zone me levizshmeri dhe vizibilitet te larte. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 692033500.
https://billionrealty.al/property/2049/ne-don-bosko-dyqan-150-m2-per-shitje-billion623.html

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate